6 דברים לוודא לפני שבוחרים בשמלת כלה לחתונה

בחירת שמלת כלה

הנה מצאת לך שמלת כלה שאת חושבת שמתאימה לך מספיק בכדי שתבחרי להשכיר אותה על פני כל שמלות הכלה האחרות שמדדת עד עכשיו, אבל את עדיין לא בטוחה שאת עושה את הדבר הנכון. אנחנו לא כזה מופתעים כי אנו נתקלים כל יום בכלות לעתיד שלא בטוחות שהם בוחרות בשמלת הכלה המתאימה ביותר עבורם. זה די מובן שזה מאוד קשה לקחת החלטה בהתחשב ששמלת הכלה כל כך חשובה לאיך שתראי ביום החתונה שלך, אבל מתישהו תצטרכי לקחת החלטה.

את צריכה לקחת את שמלת הכלה שאת חושבת להשכיר ולחשוב האם היא עונה לך על 6 דברים שהופכים שמלת כלה לשמלה הנכונה לחתונה.

1. נוחות והתאמה מושלמת לגוף שלך

שמלת הכלה שלך צריכה מצד אחד לשבת עלייך בצורה מושלמת כאילו השמלה נתפרה במיוחד בשבילך, ולא לאף אחד אחד, אך בו זמנית את צריכה להרגיש בה נוח להסתובב ואפילו לרקוד. שאת מודדת את שמלת הכלה חשבי טוב האם היא יושבת עלייך בצורה נוחה ואת יכולה לראות את עצמך הולכת איתה יום שם בלי בעיות.

2. השמלה מתאימה לחתונה

במקרים בהם את מתכננת חתונה בסגנון ייחודי ולא בצורה המסורתית הרגילה באולם אירועים, למשל את רוצה חתונה על חוף הים, אז את צריכה לדאוג להשכיר שמלה לחתונה שתתאים לחתונה הזאת. זה אומר שהעיצוב של השמלה צריך להיות עיצוב שמשתלב בחתונה, ואם לא אז השמלה לא מתאימה.

3. שמלת הכלה עומדת בתקציב שהוגדר

חשוב לוודא שהשמלה שאת רוצה להשכיר מתאימה לתקציב שהגדרת לעצמך עבור השכרה של שמלה. אם לא אז זה מאוד בעייתי בשבילך לבחור בה. דרך מצוינת להימנע ממצבים כאלו היא לקבוע סכום שאת לא מוכנה לעבור אותו ולהודיע מראש למעצבת שמלות הכלה.

4. השמלה יפה לדעתך

הרבה כלות מתחרטות על הבחירה שלהם בשמלת כלה לחתונה כי רק לאחר שהם סיימנו את החתונה הם מבינות שהם בחרו בשמלת הכלה על סמך עצות מחברות או קרובות משפחה אבל לא מהטעם שלהם. חשוב שאת תאהבי את שמלת הכלה קודם ואז לבקש חוות דעת נוספות.

5. השמלה נבחרה אחרי הרבה מדידות

מאוד חשוב לבחור שמלה לחתונה רק לאחר שמדדת מספיק שמלות כלה, לפחות כמה עשרות. אם את בוחרת בשמלת הכלה הראשונה שאת לובשת לא באמת תצליחי להבין מה הכי מתאים לך.

6. הזמן לא דוחק ממך להשכיר שמלה

השמלה לא נבחרה כי את בלחץ לעשות בחירה לקראת החתונה. חשוב להתחיל למדוד שמלות כלה כמה שיותר מהר לפני החתונה בכדי שיהיה לך מספיק זמן למדוד ולשקול את האפשרויות.

המאמר באדיבות מגזין לאטור – מגזין אופנה וסטייל וכל מה שמעניין.

מה היה לנו עד עכשיו?

קטגוריות נוספות באתר

צור קשר

מעוניין לפרסם אצלנו? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים בתחום

מאמרים אחרונים באתר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים