תביעת סיעוד

כל מידע התלונות המוגש ל-Texas Board of Nursing (BON או Board) נשמר חסוי לאורך כל החקירה. לאחר מכן, התלונות נבדקות על ידי צוות החקירה של מחלקת הגנת הצרכן ו/או הוועדה המייעצת לסיעוד. החוקרים בודקים תחילה האם התלונה נופלת בתחום השיפוט של OSBN והאם יש חששות לגבי שיטות העבודה או התנהגותה של האחות. חקירות המוכיחות כי האחות הפרה את חוק העיסוק בסיעוד וכי ההפרה מחייבת צעדים משמעתיים פורמליים ייפתרו בהליך לא פורמלי או פורמלי.

המועצה רשאית לחקור רק תלונות שאם נמצאו תקפות הן הפרות של חוק עיסוק בסיעוד או כללים שנקבעו על ידי המועצה

אם הטענות מפרות את הכללים, תלונתך תטופל בהתאם לנהלי הוועדות. אם סיעוד אינו מקובל עליך או על מישהו שאתה מכיר, תוכל לדווח על חששותיך למחלקת התגמולים. אם לדעתך אחות עברה על חוק או תקנה סיעודית, תוכל לדווח על כך למועצה.

דעו שאם תגישו תלונה לוועדה, האחות או המטפלת האחיות תמיד יקבלו שימוע הוגן. תלונתך תיבדק כדי לקבוע אם חוקים כלשהם הקשורים לטיפול הופרו. מי שסבור שאחות או מטפלת סיעודית עברה על חוק הבריאות חייב להגיש תלונה.

בעת הגשת תלונה

נא לציין את זהות האחות, לרבות איות נכון של השם, ורישיון האחות או מספר ת.ז. אם ידוע, כדי לסייע לנו לזהות את האחות במקרה של שם נפוץ. אנא היו סמוכים ובטוחים שכל תלונה שתתקבל על ידי מועצת האחיות המוסמכות בנוגע לטיפול בבעלי רישיון במהלך מגיפת ה-COVID-19 תיבדק בהתאם לתהליך התלונות הסטנדרטי של Boardas על בסיס כל מקרה לגופו. אנא צור קשר ישירות עם ועדת הרישוי הספציפית אם אתה מעוניין בפעולה משמעתית שהתרחשה לפני ה-1 ביולי 1996.

המועצה יכולה לחקור רק אחיות מוסמכות (RNs) בעלות רישיון מהמועצה

מועמדים מורשים, או אנשים שמציגים את עצמם לציבור כ-RNs. לפי חוק זה, מוסמכת המועצה לפנות לכל בית משפט מחוזי או לשכת רישום בסמכות שיפוט לאסור או להורות על כל אדם העוסק או מנסה לעסוק כאחות מוסמכת או מוסמכת או אחות מעשית מוסמכת ללא רישיון תקף, או לתת צו. . כל בעל רישיון שנמצא אשם במעשים המפורטים בחוק זה כעילה לסירוב, ביטול או התלייה של רישיון. אם תלונתך מכילה הצהרות שאינן מפרות את כללי המועצה, המועצה אינה יכולה לפעול.

כאשר יש ספק לגבי מה לדווח, פנה תמיד למועצה לבירור. אחיות יכולות להשתמש בתוצאות של דוחות והמלצות לתקשורת סיכונים כדי להפחית אחריות אפשרית. למידע כיצד להפחית את הסיכון לרשלנות, אנא עיין בדוח NSO בנושא תלונות אחות.

ניתן להגיש תלונות של ועדת הרישוי נגד אחיות ממגוון סיבות

כ-50-60% מהתלונות מגיעות ממעסיקי אחיות. טיפול או טיפול לא מספקים היו הקטגוריה הנפוצה ביותר של האשמות בגין רשלנות נגד אחיות מאז שה-NSO פרסם את דו"ח התלונות הראשון שלו ב-2007, ומהווה יותר ממחצית מכלל התביעות.
עבור פרטים מורחבים על תביעת סיעוד באפשרותך לבקר באתר

בעוד שפחות מ-1% מהתלונות על רשלנות רפואית מוגשות נגד סטודנטים לסיעוד

התוצאות עלולות להיות חמורות בעת הגשת תביעה, עם עלות תביעה ממוצעת של $309,835. העלות הממוצעת של הגנה על דמי רישוי הכוללים אחות בדו"ח תאונות 2020 של 5,330 דולר גדלה ב-33.7% בהשוואה לדו"ח התאונה של 2015 וב-58.9% ביחס לדו"ח התלונה של 2015. 2011. הדוח כולל ניתוח של חמש שנים של תלונות ורישיונות על רשלנות. בעיות הגנה. ניתוח חשוב זה של סיכוני האחריות המקצועית העומדים בפני אחיות נועד לסייע לאחיות לשפר את שיטות העבודה שלהן ולמזער את החשיפה על ידי זיהוי דפוסים ומגמות בהפסדים בין התמחויות סיעוד, מיקומי טיפול והאשמות נגד אחיות. עקב פגיעות חולים הקשורות לבקשה ובהגנה על נושאי הגנת הרישוי.

כל אחות צריכה להכיר את החוקים והתקנות המדינתיים והפדרליים המסדירים את תרגול האחיות

כמו גם את סטנדרטים הנוהגים שנקבעו על ידי מועצת האחיות והאיגוד המקצועי של האחיות. מועצת הסיעוד היא הגוף הרגולטורי הממשלתי המעניק לך רישיון/תעודה, מסדיר את עיסוקך, עורך חקירות ורשאי להטיל קנסות על בעל הרישיון או בעל התעודה.

אחות מוסמכת או אחות מומחית מוסמכת ברישיון מתקדם רשאית להשתמש בהסמכה שאושרה על ידי המועצה; אחות מוסמכת בעלת רישיון תקף רשאית להשתמש בקיצור "RN"; אחות מורשית כעת רשאית להשתמש בקיצור "LPN" ועוזר ללא רישיון עם רישום נוכחי רשאי להשתמש בתואר שצוין על ידי המעסיק

רק אדם בעל רישיון סיעוד מקצועי נוכחי ועדכני במדינה זו או במדינה שותפה לפי סעיף 32-1668 רשאי להשתמש בתואר "אחות", "אחות מוסמכת", "אחות מוסמכת", "אחות מקצועית" או קיצור. RN" הסנקציה על שימוש במונח "אחות" ללא רישיון היא עבירה מסוג ב'.

במילים אחרות

אם אתה או אדם אהוב נפצעת על ידי מישהו שאין לו רישיון מדינה לספק שירותים רפואיים (כגון שוער או אחות), ייתכן שבקשתך נובעת מרשלנות כללית. ייתכן שלא תידרש נסיעה בין הבית לעבודה, אך אם אתה משתמש ברכבך להסעת מטופל לפגישה, בין בתי חולים או משרד רופא. , ייתכן שתוכל להגיש בקשה.

אם אתה אחות נודדת המוטלת במס כקבלן עצמאי (1099)

כללי המס יהיו שונים מאלה של אחות W-2. אם תעשה פעולות נוספות לעבוד כאחות (כגון כתיבה או ייעוץ), זכור תמיד שאתה עדיין צריך לדווח על הרווחים שלך גם אם החברה או הלקוח שאתה עובד עבורם לא שולחים לך 1099 או W2. .ולשלם את כל המסים הרלוונטיים, אז שמור רישום מדויק של כל ההכנסה שתקבל, לא משנה כמה קטנה. כסטודנט לסיעוד, אופן תשלום השכר שלך תלוי ב-y מצב ההרשמה שלנו והאם אתה עדיין רשום כשכיר או מדווח ללא תלות בהוריך.

אם אתה לוקח את הזמן להכין ניירת מראש

עובד עם רואה חשבון מוסמך (רו"ח) שאתה יכול לסמוך עליו, יש לך קווי תקשורת טובים, ואתה תמיד מעודכן בייעוץ מס סיעודי עדכני, אתה עשוי להיות מופתע לטובה להגיע. זמן מס. אחד הדברים החשובים ביותר שאתה יכול לעשות הוא למצוא רואה חשבון או מכין מס שמכיר את העבודה עם אחיות מוסמכות. בהגשת תלונה בשם משפחה או קבוצת אנשים, מומלץ למנות נציג, שכן רק מגיש התלונה יקבל מכתבים מהתכנית לתלונות בבתי אבות.

אם אתה משתמש במרכז טיפולי פרנציסקני לטיפול, אנא שלח להם גם טופס בקשה. הוועדה לביקורת עמיתים בסיעוד ומעסיקים המשתמשים בטופס התלונה המקוון יידרשו גם להעלות את הדו"ח בכתב או את טופס התלונה המלא.

מה היה לנו עד עכשיו?

קטגוריות נוספות באתר

צור קשר

מעוניין לפרסם אצלנו? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים בתחום

מאמרים אחרונים באתר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

עורך דין מקרקעין בפתח תקווה

ניווט במורכבות של דיני מקרקעין היא מאתגרת ללא עזרה מקצועית. בפתח תקווה עורך דין מקרקעין מנוסה יכול להדריך אותך בכל ההיבטים המשפטיים של עסקאות מקרקעין.

טיפים להדברת פשפש המיטה

פשפש המיטה יכול להוות מטרד בכל בית, לשבש את השינה ולגרום לאי נוחות. פוסט זה בבלוג מספק טיפים ואסטרטגיות יעילות להדברת פשפש המיטה, תוך הבטחת