תאריך פרסום מדד תשומות הבניה

מבוא: תפקידו של מדד תשומות הבנייה בהתאמות יוקר המחיה הפדרליות

מדד תשומות הבנייה הוא מחיר החומרים הנכנסים לבניית בית. הוא משמש כדי לקבוע כמה עלו יוקר המחיה עבור אזור נתון.

מדד תשומות הבנייה מתעדכן מדי חודש ומתפרסם על ידי הלשכה לסטטיסטיקה של העבודה.

מדד תשומות הבנייה הוא אינדיקטור כלכלי, המתפרסם מדי חודש על ידי הלשכה לסטטיסטיקה של העבודה. המדד עוקב אחר שינויים בעלויות עבור תשומות בנייה למגורים, ומשמש להערכת השינוי ביוקר המחיה של מוטבים פדרליים.

מדד תשומות הבנייה נוצר כתוצאה מתיקוני חוק הביטוח הלאומי משנת 1972. המדד עוקב אחר שינויים בעלויות עבור תשומות בנייה למגורים, ומשמש להערכת השינוי ביוקר המחיה של מוטבים פדרליים.

מבוא: מהו מדד תשומות הבנייה?

מדד תשומות הבנייה הוא מדד חודשי המודד את מחירי התשומות של חומרי בניין.

מדד תשומות הבנייה פורסם לראשונה ביוני 2013. הוא נוצר על ידי האגודה הלאומית של בוני בתים ו-וולס פארגו כדי לסייע במתן שקיפות רבה יותר לעלויות הבנייה.

מדד תשומות הבנייה (CII) הוא המדד היחיד המספק סקירה מקיפה של פעילות הבנייה בארצות הברית. ה-CII הוא מדד מורכב המבוסס על ארבעה אינדיקטורים חודשיים: 1) התחלות והזמנות חדשות לבנייה למגורים ולא למגורים, 2) תעסוקה בבנייה למגורים ולא למגורים, 3) רווח שעתי ממוצע בבנייה למגורים ולא למגורים, 4) סך השטחים הרבועים של שטח מסחרי בהקמה.

מדד תשומות הבנייה וכיצד הוא מודד מחירים לצרכן

מדד תשומות הבנייה הוא מדד למחירים לצרכן העוקב אחר עלות תשומות הבנייה.

מדד תשומות הבנייה פורסם לראשונה ביוני 2011, והוא מתפרסם מדי רבעון. הוא מודד את השינוי במחיר עבור תשומות בנייה כגון עבודה, עץ ובטון.

מדד תשומות הבנייה הוא מדד מדויק יותר של יוקר המחיה בארה"ב. זה מחושב על ידי הסתכלות על מחירי החומרים המשמשים בבנייה וכמה עולה לקנות חומרים אלה.

מדד תשומות הבנייה מודד כמה עולה לבנות בתים, בנייני משרדים ומבנים אחרים. הלשכה לסטטיסטיקה של העבודה עוקבת מדי חודש אחר מדד זה ומפרסמת את התוצאות כל שלושה חודשים.
כדי לראות מידע בנושא של מדד תשומות הבניה עליך לגשת לאתר icon-m.co.il

מדד תשומות הבנייה וכיצד זה קשור לעליות שכר

מדד תשומות הבנייה (CI) מתפרסם מדי חודש על ידי האגודה הלאומית של בוני בתים (NAHB). זהו מדד מורכב שמודד את השינוי בעלות חומרי הבנייה והעבודה.

מדד תשומות הבנייה, המתפרסם מדי חודש על ידי האגודה הלאומית לבוני בתים (NAHB) מאז ספטמבר 2009, הוא מדד מורכב המודד את השינוי בעלות חומרי הבנייה והעבודה.

מדד תשומות הבנייה הוא מדד לעלות חומרי הבנייה. זהו מדד חשוב עבור יזמים, קבלנים וספקים. ניתן להשתמש במדד תשומות הבנייה כדי להשוות את שיעור עליית השכר לשיעור עליית מחירי תשומות הבנייה.

מה היה לנו עד עכשיו?
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

קטגוריות נוספות באתר

צור קשר

מעוניין לפרסם אצלנו? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים בתחום

מאמרים אחרונים באתר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

ציוד הגברה לאירועים

ציוד הגברה לאירועים – במה נבחר?

חברת DBO-EVENTS מציעה שירות השכרת אירועים בכדי להצהיר זוהר באירוע שלכם. השכרת פוטובוט לחתונות, מסיבות ואירועים. אנחנו המקום המושלם להיות הבחירה הראשונה שלך להביא את

קבלני שיפוצים מורשים בגבעתיים

החשיבות של העסקת קבלנים מורשים לצרכי השיפוץ שלך בגבעתיים הזמינו עכשיו קבלן מומלץ מרשת קבלנים מומלצים  שיפוץ הנכס שלכם יכול להיות תהליך קשה ומלחיץ. חשוב

קבלני שיפוצים מורשים בהוד השרון

7 קבלני השיפוצים המורשים ביותר בהוד השרון שיעזרו לכם בשיפוץ הבית הזמינו עכשיו קבלן מומלץ מרשת קבלנים מומלצים  קבלני שיפוצים הם בעלי מקצוע מורשים שיעזרו

מהן התקלות הנפוצות במחשב?

מהן התקלות הנפוצות במחשב? בעיות מחשב יכולות להתרחש בכל עת והן נעות בין קלות לגדולות. ישנן כמה בעיות נפוצות שכל משתמש מחשב עלול להיתקל בהן.