ניתוחים להגדלת חזה

ניתוחים להגדלת חזה

במהלך העשור האחרון ניתוחים להגדלת חזה הפכו לניתוחים הפלסטיים הפופולאריים ביותר בקרב נשות ישראל ונשות העולם כולו. הסיבה לכך נעוצה בעובדה כי במהלך התקופה האחרונה בתחום האופנה, בקולנוע ובטלוויזיה אידיאל היופי הנשי מוצג לראווה בדמות דוגמניות או שחקניות שופעות ובעלות שדיים גדולים לתפארת. בנוסף לכך ניתוחים להגדלת חזה אינם נחשבים לניתוחים מסובכים בעלי סיכונים ותופעות לוואי מיוחדות. כמו כן זמן ההחלמה לאחר ניתוחים להגדלת חזה קצר יחסית והתוצאות הנפלאות נראות לעין לאחר זמן קצר מאוד. בעבר הייתה סכנה של דליפה של החומרים מהשתלים המוחדרים לגוף במהלך של ניתוחי הגדלת חזה, כיום עם שיפור החומרים בתוך שתלי הסיליקון סכנה זו פחתה משמעותית.

מהלך הניתוחים להגדלת חזה

ניתוחים להגדלת חזה מבוצעים בדרך כלל בהרדמה מלאה ואורכים כשעה עד שעתיים. במהלך ניתוחים להגדלת חזה הרופא המנתח מבצע חתך על מנת להחדיר את השתלים בשלושה אזורים אפשריים: מתחת לשריר החזה, מעל שריר החזה או סמוך לבית השחי. מיקום החדרת השתלים במהלך ניתוחים להגדלת חזה נבחר לפי רצון המטופלת ובהתאם לבדיקת הרופא לפי הפרמטרים הבאים: מבנה גוף האישה, משקל, עובי רקמת השד, רוחב המותניים והכתפיים ועוד. לאחר ניתוח הגדלת חזה המטופלת תיחבש בתחבושת אלסטית שלאחריה יהיה עליה ללכת עם חזיית ספורט לתמיכה למשך כחודש ימים. במידה והמטופלת תחפוץ בכך היא תוכל להשתחרר מבי החולים אחרי מספר שעות או להתאשפז ללילה.

סוגי שתלים בניתוחים להגדלת חזה

ישנם שני סוגי שתלים עיקריים המוחדרים אל החזה במהלך ניתוחים להגדלת חזה :
שתלים עם ג'ל מסיליקון – אלו הם סוגי השתלים השכיחים ביותר בניתוחים להגדלת חזה בארץ ובעולם. שתלים אלו באים בכמה מצבי צבירה: ג'ל סמיך, ג'ל דליל וג'ל קשה. השתלים הללו מגיעים בעיצובים, גדלים וצורות שונות. שתלים אנטומיים ושתלים עגולים.
שתלים עם מים פיזיולוגיים (מי מלח) – אלו הם השתלים שהיו פופולאריים בשימוש לפני עשור בניתוחים להגדלת חזה. מנתחים רבים הפסיקו את השימוש בשתלים אלו בגלל סכנת הדליפה של מי המלח מהשתל אל חלל החזה והסיכונים הרבים הנלווים לכך. 

מה היה לנו עד עכשיו?
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

קטגוריות נוספות באתר

צור קשר

מעוניין לפרסם אצלנו? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים בתחום

מאמרים אחרונים באתר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

למי כדי לפתוח חנות אינטרנטית

צור את החנות המקוונת המושלמת ב-6 שלבים פשוטים הצעד הראשון לפתיחת חנות מקוונת הוא להחליט איזה סוג חנות אתה רוצה ליצור. האם אתה רוצה שזה

תאריך פרסום מדד תשומות הבניה

מבוא: תפקידו של מדד תשומות הבנייה בהתאמות יוקר המחיה הפדרליות מדד תשומות הבנייה הוא מחיר החומרים הנכנסים לבניית בית. הוא משמש כדי לקבוע כמה עלו

תפריט דיאטה כללית

הקדמה: מהי תזונה כללית? דיאטה כללית היא מונח המשמש לתיאור סוג המזון שמישהו אוכל. ניתן לסווג את התזונה לפי כמות הקלוריות, חומרים מזינים וגורמים נוספים.

אתר דפי צביעה להדפסה

חמשת האתרים המובילים לדפי צביעה להדפסה דף צביעה הוא סוג של יצירות אמנות שילדים ומבוגרים יכולים לצבוע בה. לעתים קרובות הם זמינים להדפסה באינטרנט. דפי