ניקיון לאחר שיפוץ

ניקיון לאחר שיפוץ

בשעה טובה סיימתם את השיפוצים בבית, אבל… איך נפטרים מכל הלכלוך והפסולת שהשאירו אחריהם אנשי המקצוע? התשובה היא ניקיון דירה לאחר שיפוץ עם אחת מהחברות המובילות.

קחו חברה שמספקת שירותי ניקיון לאחר שיפוץ לבתים, משרדים, בתי עסק ועוד. עם השירותים המתקדמים שלנו, אתם תוכלו להנות ממראה נוצץ ומבריק תוך מספר שעות, ללא כל מאמץ מצדכם.

ניקוי יעיל של לכלוך עיקש

במהלך השיפוץ נעשה שימוש בחומרים כגון דבק לקרמיקה, מלט, רובה, סיד וכן הלאה. כך שהלכלוך והפסולת שנותרים לאחר שיפוץ, הם הרבה מעבר לאבק או כתמים שניתן להסיר עם סמרטוט או אפילו עם אקונומיקה – אנו יכולים להבטיח לכם כי כמה שתנסו לבצע ניקוי קרמיקה לאחר שיפוץ בצורה ידנית ועם חומרי הניקיון הרגילים – פשוט לא תגיעו לשום מקום…

המקצוענים בניקיון יודעים להתמודד ביעילות עם כל סוגי הלכלוך והפסולת שנותרים לאחר השיפוץ. ברשותנו החומרים המתאימים והמתקדמים ביותר לצורך ניקיון מושלם, ללא חשש מפגיעה בקרמיקה החדשה, במרצפות החדשות, בארונות העץ, או בחלונות הזכוכית שלכם.

רצפה מבריקה מתמיד

אחד הדברים שנפגעים במהלך שיפוץ הוא הרצפה שלכם. הרצפה מתמלאת כתמים של צבע, רובה ולעיתים אפילו מאבדת מהברק הטבעי שלה. כאלה  שמציעים לכם שירותי פוליש מקצועיים, באמצעות מכונת פוליש שתקרצף ותבריק את הרצפה מחדש.

ניקיון לאחר שיפוץ – מחיר

אין לנו ממש אפשרות להגיד לכם טווח מחירים או מחיר קבוע נהלו שיחה רצינית עם בעל המקצוע, ותנו לו לתת לכם הצעת מחיר מדוייקת על פי מטר רבוע בדירה שעברה שיפוץ.

אז אם אתם זקוקים לשירות ניקיון לאחר שיפוץ, פנו לחברה ותיקה ומקצועית ביותר לשירותי ניקיון ופוליש. כך תהנו מיחס אישי, מחירים הוגנים ומשירות מקצועי של צוות מבריק!

מה היה לנו עד עכשיו?

קטגוריות נוספות באתר

צור קשר

מעוניין לפרסם אצלנו? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים בתחום

מאמרים אחרונים באתר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

החשיבות של סטודיו לעיצוב פנים

בפוסט זה בבלוג, אנו מתעמקים בתפקיד ההכרחי של סטודיו לעיצוב פנים ביצירת חללים שהם גם פונקציונליים וגם אסתטיים. אנו חוקרים כיצד מעצבי פנים הופכים חללים

סוכרת תסמינים

מה הם הסימפטומים של סוכרת? מחלה שפוגעת במיליונים ברחבי העולם בקצב עולה. מאמר זה בוחן את הסימנים הנפוצים ביותר של סוכרת מסוג 1 וסוג 2,