ניקוי וילונות

ניקוי וילונות

ניקוי וילונות הפך בעשורים האחרונים למשימה מורכבת הרבה יותר מאשר בתקופות בהם הכניסו את הווילון למכונת הכביסה או במקרה הטוב, שלחנו אותו למכבסה. השימוש בסוגים חדשים של וילונות, דורש את מעורבותו של איש המקצוע, מכשור מתקדם וידע מקצועי.

בשנים האחרונות פותחה במערב שיטה לניקוי וילונות במקום וללא פירוק.

יתרונות השיטה

לשיטה זו יתרונות מובהקים – חסכון בזמן ובעלויות, מניעת התכווצות וקימוט הבד, שמירה על התקני החיבור של הווילון לקיר, מניעת הצורך בתיאום כפול עם אנשי מקצוע ובשהייה בבית ללא וילונות למשך מספר ימים.

וילונות רומיים מעוצבים מבדי כותנה ופשתן צוברים לכלוך, חלקיקי פיח ואבק רב. הכנסתם למכונת הכביסה היא איום מובהק על מצבם; התכווצות, התקמטות, אובדן הברק הטבעי של הבד, ולעיתים אף מנגנוני ההרמה וההורדה לא חוזרים לעבוד כבעבר.

מנקי וילונות עובדים בשיטת ניקוי וילונות המתאימה לכל סוגי הווילונות ואמצעי ההצללה, הן בבתים פרטיים והן במשרדים וחברות –  ניקוי וילונות רומיים, וילונות גלילה, וילונות ורטיקליים, ניקוי וילונות דואט, פאלדים, וילונות אוסטריים וקרניזים. השיטה מתאימה אף לניקוי מסכים, פרגודים ושטיחי קיר.

הידע שמחזיקים מנקי וילונות הוא אותו ידע המשמש את החברות האירופאיות והאמריקאיות. השיטה הוכיחה את יעילותה גם שם לאורך שנים רבות, והיא מומלצת על יצרנית הווילונות הגדולה בעולם "האנטר דאגלס".

ניקוי וילונות יבש

אנו החברה היחידה המבצעת ניקוי וילונות יבש בבית הלקוח באמצעות חומרים ידידותיים לסביבה, המיובאים על ידי חברות מנקי וילונות ובעזרת מיכשור מיוחד המבוסס על טכנולוגיה אמריקאית.

ניקוי וילונות אקולוגי

עם גדילת המודעות לאיכות הסביבה ולשימוש בחומרים אקולוגיים, נעשה שימוש שוטף בדטגרנטים ובמרככים אקולוגיים בשיתוף עם יבואנית חומרי ניקוי אקולוגיים. ידוע כי השימוש בחומרים אלה מפחית משמעותית את הסיכון לאלרגיות וגירויי עור, הנגרמים מרגישות לפטרו כימיקלים וריחות סינתטיים המצויים בחומרים הרגילים. הניקיון מתבצע בטמפרטורות נמוכות, מה ששומר על איכות הבדים, החומרים מתפרקים בקלות בטבע, אינם מזהמים את מקורות המים, אינם כרוכים בניסויים בבעלי חיים ומבוססים על צמחים ומינרליים.

 

מכיוון שמנקי וילונות יודעים לבצע ניקוי וילונות ללא פירוק, שיטה זו מומלצת לבתי מלון ומשרדים, בתי חולים ודיור מוגן, בתי ספר ואולמות אירועים מכיוון שהחדרים לא מושבתים עקב הניקוי. כמו כן, אנו יודעים לבצע ניקוי של כל סוגי הוילונות התלויים – וילונות ורטיקליים, וילונות רומיים, וילונות דואט, וילונות פאלדים, וילונות גלילה וניקוי וילונות אוסטריים.

מה היה לנו עד עכשיו?

קטגוריות נוספות באתר

צור קשר

מעוניין לפרסם אצלנו? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים בתחום

מאמרים אחרונים באתר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים